Menu Podręczne

Do wyścigu pozostało

Sezon 2009 zakończony

Sponsorzy

 

Wyszukiwarka

Poważny wypadek Tomasza Nowackiego Drukuj
Poniedziałek, 19 Październik 2009 15:27

Zespół Intermarche-Racing na ostatnią rundę Długodystansowych Samochodowych Mistrzostw Polski wyruszał ze sporymi nadziejami. Ekipa z Trzebiatowa w składzie: Adam, Piotr i Tomasz Nowaccy liczyła na wywalczenie tytułu I Wicemistrza Polski w klasie 2. Przed zawodami w Brnie zajmowała bowiem trzecie miejsce w punktacji, ze stratą dwóch ?oczek? do drugiej załogi.

Więcej…
 
Intermarche-Racing przed finałową rundą DSMP Drukuj
Wtorek, 13 Październik 2009 14:12

Podobnie jak w ubiegłym sezonie, także tegoroczne zmagania w cyklu Długodystansowych Samochodowych Mistrzostw Polski zakończą się na Automotodromie Brno. Zawodnicy z Polski będą rywalizowali w ramach wyścigu pod nazwą ?Epilog? kończącego również walkę w Mistrzostwach Czech.

Więcej…
 
Było za dużo błędów - Adam Nowacki po V r. SOC Drukuj
Poniedziałek, 21 Wrzesień 2009 09:29

Adam Nowacki ma już za sobą pierwszy start w Ceska Pojistovna Skoda Octavia Cup. Przypomnijmy, iż zawodnik Intermarche-Racing wystartował w Brnie w barwach ACA Autocentrala Hlucin. Po kwalifikacjach i zajęciu w nich 14. miejsca, w dwóch wyścigach Nowacki zaprezentował się z dużo lepszej strony.
Więcej…
 
Czas na start Adama Drukuj
Czwartek, 17 Wrzesień 2009 22:47

Po starcie zawodnika Intermarche-Racing Tomasza Nowackiego w IV rundzie Ceska Pojistovna Skoda Octavia rozegranej na torze w Moście, w finałowej eliminacji tego pucharu zadebiutuje jego brat Adam. Zawodnik z Trzebiatowa wystartuje w zespole Autocentrala Hlucin i tym samym wsiądzie za kierownicę Skody, którą w ubiegłym roku startował zwycięzca tego pucharu ? Michael Vorba.

Więcej…
 
?Zachowali szanse? Drukuj
Poniedziałek, 14 Wrzesień 2009 19:03
W miniony weekend emocjonująco było nie tylko na włoskim torze Monza podczas rundy F1. Nasze rodzime mistrzostwa w wyścigach płaskich również dostarczyły kibicom zgromadzonym na torze Poznań wielu niezapomnianych wrażeń. Niestety zawody nie były zbyt udane dla zespołu Intermarche-Racing. Najważniejszą wiadomością weekendu jest jednak to, że ekipa z Trzebiatowa nadal zachowała szanse na tytuł wicemistrza w Długodystansowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.
Więcej…
 
Udane testy Drukuj
Piątek, 11 Wrzesień 2009 09:55

Trwają przygotowania polskich zawodników do startu w finałowej eliminacji Ceska Pojistovna Skoda Octavia Cup. W tym tygodniu na torze w Brnie odbyła się sesja testowa w której uczestniczyło kilka zawodników. Oprócz zespołu DHL Autocentrala Hlucin z Polakami w składzie w zajęciach na torze wzięli udział zawodnicy z innych zespołów.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 5