Menu Podręczne

Do wyścigu pozostało

Sezon 2009 zakończony

Sponsorzy

 

Wyszukiwarka

Adam Nowacki przed III rundą Kia cee?d LOTOS Cup Drukuj
Środa, 17 Czerwiec 2009 10:22

W dniach 19?21 czerwca 2009 r. na niemieckim torze Hockenheim znanym doskonale z wyścigów Formuły 1 odbędzie się kolejna, III runda Kia cee?d LOTOS Cup. W eliminacji tej wystartuje tegoroczny debiutant Długodystansowych Samochodowych Mistrzostw Polski, reprezentant zespołów Volkswagen Racing Polska oraz Intermarche Racing, Adam Nowacki.

czytaj więcej...
 
Adam Nowacki na Hockenheim Drukuj
Wtorek, 02 Czerwiec 2009 12:24

 Robert Kosiba startujący w tegorocznej edycji Kia Ceed Lotos Cup musiał ze względów osobistych zrezygnować z zawodów na niemieckim torze Hockenheimring.

 

 

czytaj więcej...
 
Debiut z przygodami?? Drukuj
Poniedziałek, 01 Czerwiec 2009 23:58

To był weekend pełen wyścigowych wrażeń dla zespołu Intermarche Racing. Rozegrane na torze Poznań dwie kolejne rundy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz inauguracyjna eliminacja Długodystansowych Samochodowych Mistrzostw Polski podniosły poziom adrenaliny kibicom, ale przede wszystkim kierowcom. Zespół Intermarche-Racing startował w Poznaniu z przygodami, tyczy się to przede wszystkim rywalizacji długodystansowej, gdzie debiutujący w wyścigach bracia Nowaccy jechali do czasy kolizji nadspodziewanie dobrze.

Czytaj więcej ...
 
W trzyosobowym składzie Drukuj
Środa, 27 Maj 2009 10:50

W weekend 29?31 maja tor Poznań gościć będzie zawodników rywalizujących w kolejnych rundach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy Strefy Centralnej, a także w pierwszej w sezonie 2009 eliminacji Długodystansowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Czytaj więcej ...
 
Napisali o nas na Autokarta.pl Drukuj
Niedziela, 24 Maj 2009 16:03

Volkswagen Golf od lat jest cenioną bazą do najróżniejszych przeróbek. W wielu krajach powstają nawet specjalne puchary markowe, w których ścigają się wyłącznie odpowiednio przerobione Golfy. Być może nie każdy o tym wie, ale to właśnie z Polski pochodzą jedne z najlepiej przygotowanych do takich wyścigów samochody. Prezentowane auto to dzieło firmy Volkswagen Racing Polska. Samochód powstaje na bazie podstawowej, trzydrzwiowej wersji Volkswagena Golfa z silnikiem 2,0 TDI o mocy 140 KM, jaką w salonie możemy nabyć za 77000zł

Czytaj więcej ...
 
Pierwsze wyniki na Hungaroring Drukuj
Wtorek, 19 Maj 2009 21:55

To był niesamowicie udany wyścigowy weekend dla Piotra Nowackiego. W swoim debiucie reprezentujący barwy Intermarche Racing  zawodnik, dwukrotnie plasował się na podium, wywożąc z węgierskiego Hungaroring wiele punktów, cenne trofea, pozytywne wrażenia oraz mnóstwo nowych i przydatnych doświadczeń. W ubiegły weekend mieszkaniec Gminy Trzebiatów zadebiutował w cyklu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski.  Pierwsza tegoroczna eliminacja tego cyklu rozegrana została na znanym ze zmagań F1 torze Hungaroring. Reprezentujący barwy Intermarche Racing - Piotr Nowacki wystartował VW Golfem VI , zbudowanym przez VW Racing Polska.

Czytaj więcej ...
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 5