Menu Podręczne

Do wyścigu pozostało

Sezon 2009 zakończony

Sponsorzy

 

Wyszukiwarka

Decydujące starcie Drukuj
Środa, 09 Wrzesień 2009 21:22

 


Przed zawodnikami zespołu Intermarche-Racing bardzo ważna eliminacja. W najbliższy weekend na torze Poznań rozstrzygną się bowiem losy czołówki w Dywizji 4 do 2000 ccm, a jednym z kierowców, który walczy o tytuł w tej klasie jest reprezentant tego teamu ? Piotr Nowacki. Zawodnik z Trzebiatowa startujący VW Golfem VI TDI należącym do VW Racing Polska, przed dwoma ostatnimi wyścigami, które odbędą się w ten weekend, posiada dwa punkty przewagi nad czwartym uczestnikiem w punktacji oraz osiem ?oczek? straty do drugiego miejsca.

Więcej…
 
Nowacki nadal w grze Drukuj
Poniedziałek, 31 Sierpień 2009 20:46

Bardzo interesująco zapowiada się finałowa poznańska eliminacja Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Rozegrana w miniony weekend na węgierskim torze Pannonia-Ring VIII i IX eliminacja nie przyniosła większych rozstrzygnięć. Chociaż sprawa tytułu wydaje się już być przesądzona, to o pozostałe dwa miejsca na koniec sezonu walka będzie trwała do ostatniego wyścigu. Piotr Nowacki, reprezentant Intermarche-Racing, z węgierskiej rundy WSMP po raz kolejny wyjechał z punktami i pucharem.
Więcej…
 
Punkty w debiucie Drukuj
Niedziela, 30 Sierpień 2009 22:37

Drugi z reprezentantów Polski występujących w Skoda Octavia Cup, Tomasz Nowacki, zaliczył bez wątpienia bardzo udany debiut w tym pucharze. Startujący w barwach zespołu Autocentrala Hlucin zawodnik z Trzebiatowa w swoim pierwszym występie zdobył punkty i z pewnością ucieszył swoją postawą szefostwo teamu.
Więcej…
 
Tomasz Nowacki po kwalifikacjach IV rundy SOC Drukuj
Sobota, 29 Sierpień 2009 17:52

W dniu dzisiejszym Tomasz Nowacki - reprezentant Intermarche-Racing, wystartował w pierwszych w karierze kwalifikacjach Ceska Pojistovna Skoda Octavia Cup. Zawodnik z Trzebiatowa debiutujący w tym pucharze, mimo problemów technicznych z samochodem zaprezentował się z dobrej strony.

Więcej…
 
Intermarche-Racing przed VIII i IX r. WSMP Drukuj
Środa, 26 Sierpień 2009 23:18

 


Zmagania w cyklu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski wkraczają w decydującą fazę. Do zakończenia sezonu pozostały już tylko cztery wyścigi. Dwa pierwsze rozegrane zostaną podczas najbliższego weekendu. Runda WSMP tym razem odbędzie się na torze Pannonia-Ring, a w zawodach wystartuje między innymi reprezentant Intermarche-Racing, Piotr Nowacki. Zawodnik z Trzebiatowa przed tymi zmaganiami zachował jeszcze szanse na miejsce w pierwszej ?trójce? na koniec sezonu.

Więcej…
 
Tomasz Nowacki w Skoda Octavia Cup Drukuj
Środa, 26 Sierpień 2009 22:48

Przed reprezentantem zespołu Intermarche-Racing Tomaszem Nowackim debiut w cyklu Ceska Pojistovna Skoda Octavia Cup. Zawodnik z Trzebiatowa, który w tym sezonie na poważnie rozpoczął swoją przygodę z wyścigami, podczas zbliżającego się weekendu wystartuje w czwartej tegorocznej rundzie czeskiego pucharu. Nowacki już w pierwszym swoim wyścigu SOC pojedzie w barwach bez wątpienia najmocniejszego czeskiego zespołu wystawiającego Octavie w tym cyklu od wielu lat.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 5